Ціни.

 

 Ціна за тур на одну людину (сезон 2019 р), дійсна при мінімальній групі  від 7 людей. У зв'язку з можливим підвищенням вартості транспортних послуг, можливі зміни! Уточнюйте ціну.

Одноденний – 700 грн

Дводенний – 1200 грн

Триденний – 1500 грн

Чотирьохденний – від 1800 грн  (ціна договірна, залежить від маршруту та іньш.)

 * - при проведенні турів по Дністру додатково оплачуєся  транспорт, вартість прораховується при замовленні і залежить від кількості осіб.

Що входить у вартість:

 Прокат спорядження: рафти або катамарани, весла, спасжилета, намети тримісні, спальні мішки, килимки, спорядження для табору, харчування за програмою , робота інструкторів, страховка, транспортне обслуговування (доставка учасників туру по маршруту Вінниця- ріка- Вінниця)

 Можливій вариант «Економ» -тількі  прокат рафтів або катамаранів, весла, спасжилета, робота інструктора (один на групу), страховка.

 При необхідності можна замовити транспорт для доставки учасників туру і спорядження, який оплачується додатково.

 Діти до 6-ти років приймаються на маршрут безкоштовно, з 6-ти до 10-ти років за 50% від вартості (без надання місця весляра на катамарані) з 10-ти років - за повну вартість. Батьки несуть відповідальність за безпеку дітей!

 ** - варіанти маршрутів можуть  змінюватися  з урахуванням під'їзду транспорту до річки, при замовленні додаткового спорядження (столи, генератор, та ін) або спеціальне меню ціна обговорюється додатково.