Ціни.

 Ціна за тур на одну людину (сезон 2021 р), дійсна при мінімальній групі  від 7 людей. У зв'язку з можливим підвищенням вартості транспортних послуг, можливі зміни! Уточнюйте ціну.

Одноденний – 750 грн

Дводенний – 1400 грн

Триденний – 1800 грн,по Дністру від 1950 (залежно від кількісті людей)

Чотирьохденний – від 2100 грн  (ціна договірна, залежить від маршруту та іньш.)

 * - при проведенні турів по Дністру додатково оплачуєся  транспорт, вартість прораховується при замовленні і залежить від кількості осіб.

Що входить у вартість:

 Прокат спорядження: рафти або катамарани, весла, спасжилета, намети тримісні, спальні мішки, килимки, спорядження для табору, харчування за програмою , робота інструкторів, страховка, транспортне обслуговування (доставка учасників туру по маршруту Вінниця- ріка- Вінниця)

  Діти до 6-ти років приймаються на маршрут безкоштовно, з 6-ти до 12-ти років (включно) за 70% від вартості (без надання місця весляра на катамарані) з 12-ти років - за повну вартість. Батьки несуть відповідальність за безпеку дітей!

 ** - варіанти маршрутів можуть  змінюватися  з урахуванням під'їзду транспорту до річки, при замовленні додаткового спорядження (столи, генератор, та ін) або спеціальне меню ціна обговорюється додатково.

Тел.(вайбер) 067-269-91-94,  098-354-10-17